Petra Temizlik Petrol, faaliyet konusunda 18 yıllık tecrübesi bulunan yönetim kadrosuyla yepyeni bir isimle 2013 yılının sonunda kuruldu. Ekip ve ekipmanlarıyla akaryakıt tankları dahil temizlik hizmetlerini kalite standartlarında yerine getirmek, kaliteli akaryakıt hizmetinin yanı sıra, inşaat sektöründe; taahhüt işleri, müteahhitlik, inşaat temizliği, iç ve dış cephe işleri konularında da faaliyet göstermekte ve bünyesinde bulunan işinde profesyonel ekiplerle çalışmalarını ; topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde gelişmeyi yaşam şekli yapan hizmet ve kalite anlayışıyla sizlere en iyi çözümü sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır… Petra Temizlik Petrol birlikte çalıştığı kurumlara personel temin hizmetleri sağlamakta, işe başlamadan önce personelin yapacağı işe uygun eğitimler uzman kadromuzca verilip personelin işe uygunluğu sağlanmakta, personellerin güvenlik soruşturması, sigorta, özlük hakları ve işe giriş işlemleri şirketimiz tarafından yapılır.

V

İZYONUMUZ : Prensip edindiğimiz değerler ve ilkelere bağlı kalarak, faaliyet alanlarımıza odaklanmak; bu alanlarda en kaliteli ve sorunsuz hizmet üretimini insana ve doğaya saygı çerçevesinde gerçekleştirmektir.

M

İSYONUMUZ : Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikleri takip eden yenilik üreten bir firma olarak kendine özgü bir kalite anlayışı oluşturmaktır.

"Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. "